תו התקן הבינלאומי "דגל כחול" הוענק בטקס בחיפה ל-61 חופים בישראל

את התוכנית "דגל כחול", הפועלת בכ-50 מדינות, מפעילה בישראל עמותת "אקואקשן". מטרת התוכנית – לקדם מודעות סביבתית ולעודד אחריות לשמירת הסביבה החופית והימית בקרב הציבור, הקהילות המקומיות והרשויות המנהלות את החופים

ניתוח נדיר ומורכב: כליותיו של תינוק בן תשעה חודשים הושתלו בהצלחה בילד בן 4

ד"ר רן שטיינברג, מנהל מחלקת כירורגית ילדים בבית החולים רות לילדים ברמב"ם ומי שעמד בראש הצוות שביצע את הניתוח על מורכבות ההליך: "גודלן הפיזי של כליות של תינוק בן תשעה חודשים הוא כגודל כגרגר פול וכלי הדם שלו הם כמעט שקופים. לכך יש להוסיף את הצורך 'לסדר' את שתי הכליות בגוף של הנתרם, כך ששתיהן יתפקדו במידה שווה"

חדש בחיפה: סיוע לניצולי שואה במסגרת פרויקט ייחודי שיתמקד בדמנציה ובירידה בזיכרון

הפרויקט פתוח לכל ניצולי השואה המתגוררים בחיפה וסובלים מדמנציה וירידה בזיכרון

מתחם ההופעות "הטרמינל" בנמל חיפה ייפתח בחודש הבא

"הטרמינל", מתחם ההופעות החדש שייפתח בנמל חיפה ביוני הקרוב, יארח הופעות, פסטיבלי מוזיקה ומסיבות בסביבה הייחודית של הנמל, בין הים לעיר התחתית. המתחם ייפתח ב-1 ביוני בהופעה של רביד פלוטניק (לא נותרו כרטיסים) ובהמשך יופיעו בו רמי פורטיס, נגה ארז, אביתר בנאי ורבים נוספים

איך למצוא עורך דין בחיפה או בקריות?

איך למצוא עורך דין באזור חיפה או הקריות - המדריך המלא

אוניברסיטת חיפה לא אישרה לתא חד"ש לקיים עצרת ל"ציון הנכבה" בקמפוס

בהזמנה לעצרת שהופצה בין הסטודנטים נכתב, בין היתר: "השנה מציינים את יום הנכבה בנסיבות קשות ומורכבות… העם שלנו בעזה נתון במלחמה אכזרית, שגרמה למותם של עשרות אלפים מבני עמנו החפים מפשע… בואו להרים קול נגד המלחמה ולמען הצדק והשלום"

קבוצת בזן נקנסה בכ-3.5 מיליון שקל בגין אירועים שונים של גרימת זיהום אוויר

בית משפט השלום בחיפה הרשיע היום (ראשון), במסגרת הסדר טיעון, את החברות בזן, גדיב תעשיות פטרוכימיה וכרמל אולפינים בהפרות של היתר הפליטה והיתר רעלים וזיהום מי ים. בזן בתגובה: "הסדר הטיעון יאפשר לבזן ולמנהליה להמשיך ולפתח את התעשייה הפטרוכימית בישראל ולהמשיך לדאוג לביטחון האנרגטי של מדינת ישראל"

עיריית חיפה מתנה את חשמול מסילות הרכבת בעיר בשיקוע התוואי שלהן

במכתב מקיף ומנומק לרשות מקרקעי ישראל ולמנכ"לי משרד התחבורה והאוצר ולמנכ"ל הרכבת, מבהירה העירייה, כי לא תאשר את ביצוע חשמול המסילה ללא יישום התחייבויות המדינה בנושא. יהב: "השיקוע יסיר את החיץ המלאכותי הקיים בין העיר לים וישיב לתושבי העיר את המשאב הציבורי החשוב והמשמעותי השייך להם"

פרויקט מטרונית חיפה-מערב וטירת כרמל במקטע "סמי עופר" יוצא לדרך

"חוצה ישראל" מודיעה על תחילת העבודות בפרויקט מטרונית חיפה-מערב וטירת כרמל במקטע "סמי עופר": "קו המטרונית החדש יספק גישה מהירה, נוחה ויעילה למרכזי המסחר והתעסוקה, למוסדות הלימוד ולמרכזי הפנאי והבילוי באזור"

בן 22 משפרעם מואשם בעבירות של ריגול, השתתפות במעשי טרור והסתה לטרור

חקירה משותפת של השב"כ והמשטרה הביאה למעצרו של מוסטפא טחיינא משפרעם, והיום הוגש נגדו כתב אישום בגין עבירות של ריגול, שימוש בנשק למטרות טרור והסתה לטרור. בין היתר, כך על פי הנטען, הוא העביר מידע על מיקום כוחות הביטחון הישראלים בג'נין ובמספר הזדמנויות שונות אף יידה לעברם אבנים ומטעני חבלה. ברשתות החברתיות פרסם תמונות של חיילי צה"ל, עליהם סומן איקס לצד הכיתוב "הכניסה למחנה לא כמו היציאה ממנו"

איים להרוג את הצוות הרפואי ברמב"ם ונימק: "רוצה להיות שהיד"

תושב הכפר עילוט (25), המוכר למשטרה, הגיע לבית החולים לקבלת טיפול רפואי, אולם לאחר שלטענתו לא קיבל יחס הולם, עזב בזעם את המקום. לאחר מכן, הוא התקשר לבית החולים והודיע, כי הוא חוזר למקום עם נשק, כדי להרוג את הצוות, וכי ברצונו להיות שהיד

דרמה במרפאת מכבי בקרית מוצקין: המטופלת הגיעה לבדיקת הריון שגרתית וילדה במרפאה

היולדת קורל שמחה והצוות במרפאת מכבי בקרית מוצקין, דקות ספורות לאחר הלידה | צילום: דוברות מכביהיולדת קורל שמחה והצוות במרפאת מכבי בקרית מוצקין, דקות ספורות לאחר הלידה | צילום: דוברות מכבי

בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם לפני ובימי חול המועד

במגן דוד אדום ערוכים לחג הפסח

2 תרגילים שיכללו פיצוצים וקולות נפץ ייערכו בחיפה ובקריות

בקריות ייערך תרגיל במתחם רפאל ובחיפה בנמל התעופה המקומי - כך מדווח אתר חדשות חיפה והקריות

נגישות