אילוסטרציה pixabay

אתר עיריית הרצליה זכה במקום ה-1 במדד השקיפות של אתרי הרשויות המקומיות בישראל

עמותת "שבי"ל – שקיפות בינלאומית בישראל" פרסמה היום (שלישי), את מדד השקיפות באתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות בישראל. המדד בוחן את שקיפות המידע המתפרסם באתרים הדיגיטליים של 76 ערים בישראל. המדד כולל 109 קריטריונים במסגרתם נבחנת שקיפות המידע לציבור, בין היתר, בתחומים של תכנון ובנייה, רישוי עסקים, מכרזים, תקציב, רכש, סביבה וחירום. כמו כן, שקיפות […]


אילוסטרציה pixabay
197

עמותת "שבי"ל – שקיפות בינלאומית בישראל" פרסמה היום (שלישי), את מדד השקיפות באתרי האינטרנט של הרשויות המקומיות בישראל. המדד בוחן את שקיפות המידע המתפרסם באתרים הדיגיטליים של 76 ערים בישראל. המדד כולל 109 קריטריונים במסגרתם נבחנת שקיפות המידע לציבור, בין היתר, בתחומים של תכנון ובנייה, רישוי עסקים, מכרזים, תקציב, רכש, סביבה וחירום. כמו כן, שקיפות המידע בפרוטוקולים של ישיבות המועצה, ועדות תכנון ובנייה ומידע על פעילותן של חברות עירוניות. על פי המדד, העיר הרצליה הגיעה למקום הראשון עם הציון 100%.

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון, בירך על התוצאה ואמר לאתר TLVnews: "עיריית הרצליה השיקה לפני מספר חודשים את שבעת כוכבי הקוד האתי של העירייה, כשאחד הפרמטרים הוא – שקיפות. ולא בכדי, אנו בעירייה פועלים תוך מחויבות לשקיפות ולגילוי נאות. התהליכים של העירייה הם שקופים וברורים, פנימה והחוצה. אני גאה בתוצאה וסמוך ובטוח שנמשיך לקבל את הציון הגבוה ביותר בכל שנה."

ראש עיריית הרצליה, משה פדלון | צילום: ויקיפדיה

מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות