עו"ד איתמר אבקסיס ומייסדת הפירמה עו"ד בלהה מצגר

פירמת עורכי הדין מצגר ושות' מתרחבת ומתבססת בדרום

פירמת עורכי הדין מיסודה של עורכת הדין בלהה מצגר, המשמשת גם כמשנה יו"ר לשכת עורכי הדין במחוז חיפה, מתרחבת ומתבססת בדרום בארץ


עו"ד איתמר אבקסיס ומייסדת הפירמה עו"ד בלהה מצגר
898

פירמת עורכי הדין מצגר ושות', שמשרדיהם הראשיים שוכנים בחיפה, פועלת כבר מעל עשור עם צוות עורכי דין מוביל ומקצועי המתמחה בכל סוגי המשפט, לאחרונה הפירמה עולה רבות לכותרות כתוצאה מזכיות רבות במכרזי ייצוג דיירים במתחמי פינוי בינוי, מנוף הגליל, מעלות ועד אילת.

העשייה הענפה בתחום התחדשות העירונית הביאה את הפירמה להתרחבות לכל חלקי הארץ, במטרה להנגיש את השירותים המשפטיים שלה לכלל הדיירים והלקוחות הפירמה כיום עם סניפים בחיפה, קריות, טבריה, קפריסין וכעת הבשורה מגיעה גם לדרום, בהתרחבות כפולה , באר שבע ואילת.

הסניפים הדרומיים של פירמת מצגר ושות' יפתחו באילת (המסגר 10) ובאר שבע (הפלמ"ח 81), את סניף אילת יוביל וינהל עו"ד דוד תורג'מן, המתגורר באילת 33 שנים ומתמחה בתחומי נזקי הגוף, ביטוח לאומי ומקרקעין. את סניף באר שבע ינהל ויוביל עו"ד איתמר אבקסיס, אשר בעבר שימש כמנהל מחוז דרום בעמותת ישראל שלי, ששמה לעצמה דגש לגשר על פערים בחברה הישראלית ובתחום המשפט התמחה באזרחויות זרות ובעסקאות בינלאומיות במדינות גרמניה ואוסטריה.

עו"ד בלהה מצגר מסרה לחדשות מה הלוז: "בשעה טובה אנו מביאים את הסטנדרט של מצגר ושות' לדרום, עם עורכי דין מובילים אשר יתנו מענה לתושבי הדרום בכל הסוגיות המשפטיות שהפירמה שלנו יודעת לתת מענה, מתעבורה, אזרחי, מסחרי ועד מקרקעין והתחדשות עירונית".


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות