תל גיבורים בבני ברק

877 דירות חדשות ייבנו בבני ברק

284 דירות בשכונת תל-גיבורים בבני-ברק יפונו ובמקומן עתידות להבנות 877 דירות לצד 1,000 מ"ר של שטחי מסחר. שכונת 'תל גיבורים' נמצאת בסמיכות למתחם ה-BBC (בני-ברק ביזנס סנטר) ובימים אלו הולך ומתקדם במקום פרויקט פינוי בינוי ייחודי וראשון מסוגו. בערוץ 7 דווח כי הפרויקט, יהפוך את שכונת תל-גיבורים הוותיקה לסמל התחדשות של כל האזור. הפרויקט מאופיין […]


תל גיבורים בבני ברק
288

284 דירות בשכונת תל-גיבורים בבני-ברק יפונו ובמקומן עתידות להבנות 877 דירות לצד 1,000 מ"ר של שטחי מסחר.

שכונת 'תל גיבורים' נמצאת בסמיכות למתחם ה-BBC (בני-ברק ביזנס סנטר) ובימים אלו הולך ומתקדם במקום פרויקט פינוי בינוי ייחודי וראשון מסוגו.

בערוץ 7 דווח כי הפרויקט, יהפוך את שכונת תל-גיבורים הוותיקה לסמל התחדשות של כל האזור. הפרויקט מאופיין בבניינים נמוכים בעלי מפרט עשיר. לכל דירה תוצמד מרפסת סוכה האופיינית לבני-ברק. את הבניינים יעטפו גינות מוריקות ורחבות ידיים.

הנגישות לרכבת הקלה שתעבור בסמיכות ולנתיבי התחבורה הציבורית הקיימים יגרמו לפרויקט לא רק להיות מיוחד בעיצובו אלא גם נגיש לכל מקום. בחברה להתחדשות ירושלים עדכנו כי הושגו 66% מחתימות בעלי הדרישות המספיקות לצורך ביצוע הפרויקט. הפינוי עתיד להתבצע בתוך 3-4 שנים.

אסף חרש מנכ"ל החברה מסר לערוץ 7: "דרך המלך לשיפור תנאי הדיור של תושבי בני-ברק, היא באמצעות פינוי-בינוי. צברנו מוניטין, נסיון ואמון מצד בעלי הדירות בכל פרויקט שביצענו, ואנו בטוחים שפרויקט 'תל גיבורים' יהיה הסנונית הראשונה שתבשר את מהפכת התחדשות הנדל"ן של בני-ברק"

חרש ציין כי בהתאם לדרישת העיריה, נוכח הגדלת כמות הדיירים ייבנה על ידי החברה להתחדשות ירושלים גם בית-ספר חדש במקום לטובת ילדי השכונה.

עו"ד דיירים בפרויקט זה הינם עו"ד איתמר פנץ ועו"ד יפעת כהן ממשרד סלומון ליפשיץ ושות' חברת 'בר-לוי דיין אדריכלים' נבחרה לתכנן ולעצב את הפרויקט וכמפקח מטעם בעלי דירות ישמש אוהד ליברובסקי מחברת "ליברובסקי ניהול ופיתוח אתרי בניה".


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות