צילום: כבאות והצלה מחוז דן

דרמה בבני ברק: כבאים חילצו ילדים משריפה בדירת מגורים

ביום שני בערב הוזעקו לוחמי האש בפיקוד רב רשף אורן אושרי, לשריפה בדירת מגורים ברחוב רבי נחמן מברסלב בבני ברק. לוחמי האש זיהו בהגיעם עשן רב היוצא מדירה בקומת הקרקע מתוך ארבע קומות המבנה. בעוד הלוחמים החלו בפעולות חתירה למגע עם מוקד הבעירה וסריקה אחר לכודים בדירה, דיווחו אזרחים המתגוררים בבניין למוקד 102 המחוזי על […]


צילום: כבאות והצלה מחוז דן
226

ביום שני בערב הוזעקו לוחמי האש בפיקוד רב רשף אורן אושרי, לשריפה בדירת מגורים ברחוב רבי נחמן מברסלב בבני ברק. לוחמי האש זיהו בהגיעם עשן רב היוצא מדירה בקומת הקרקע מתוך ארבע קומות המבנה.

בעוד הלוחמים החלו בפעולות חתירה למגע עם מוקד הבעירה וסריקה אחר לכודים בדירה, דיווחו אזרחים המתגוררים בבניין למוקד 102 המחוזי על כך שעשן נכנס לדירותיהם ואין באפשרותם לצאת מהדירות. מפקד המשמרת הנחה את הדיירים להסתגר בדירות ולהמצא ליד חלון המרוחק מכיוון הדירה הבוערת. הלוחמים בד בבד עם פעולות הכיבוי סרקו את כל הדירות בבניין והנחו את הדיירים להישאר בדירות וכן הרגיעו אותם.

באחת הדירות בה מתגוררת משפחה עם ילדים קטנים הוחלט להורידם עקב כמות רבה של עשן בדירה. דיירי הבניין לא נפגעו ולא נזקקו לטיפול רפואי. נזק נגרם לרכוש בלבד, חוקר דליקות זומן למקום.


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות