צילום: דובר צה"ל

משטרת ישראל: "טון וחצי סמים מסוכנים מסוג קנאביס נתפסו בדרום"

הפעילות המבצעית ׳סוף עונה' להשמדת חממות סמים בשטחי האש של צה״ל בדרום נמשכת. היום נתפסו והושמדו כטון וחצי גידולי קנאביס מהם כ-900 ק"ג מוכנים להפצה


צילום: דובר צה"ל
451

פיקוד הדרום של צה״ל, משטרת ישראל והסיירת הירוקה יצאו בשבוע שעבר למבצע משותף להשמדת חממות סמים בשטחי האש של צה״ל במספר מוקדים נרחב בדרום הארץ. כבר במסגרת השבוע הראשון למבצע הושמדו מעל ל-200 חממות סמים בשטחי האש.

הפעילות נערכת בשיתוף פעולה הדוק של פיקוד הדרום, משטרת ישראל והסיירת הירוקה מתוך הבנה כי שיתוף הפעולה בין הזרועות הביטחוניות במרחב הוא זה שיביא לתוצאות יעילות בשטח. הפעילות היא חלק ממאמץ קבוע ומשותף של זרועות הביטחון במרחב למיגור הפשיעה בשטחי האש של צה״ל. המאמץ כולל מבצעים שבועיים להשמדת חממות הסמים בשטחים אלו.

בפעילות שנערכה היום בידי לוחמי ומפקדי צה״ל מטעם פיקוד הדרום, שוטרי יס"מ נגב, ימ"ר נגב, יחידת מג"ן ולוחמי מג"ב- אותרו ונתפסו כטון וחצי קנאביס מהם כ 900 ק"ג שאותרו ב 5 מתקני ייבוש מוסלקים במערות ורשתות הסוואה כשהם מוכנים להפצה.

פקד מתי צרפתי סגן מפקד יס"מ נגב: "מדובר בהמשכה של פעילות התקפית כנגד נגע הסמים המסוכנים בשילוב זרועות עם צה"ל וגורמי אכיפה נוספים. בצד זאת אנו פונים לציבור, חשוב לנו נורא שמי שמאתר גידולים כאלו יתקשר למוקד 100 ואנחנו נגיע להשמיד. יש לזכור שצריך להיזהר, לא להתקרב ולהיחשף לסכנה הנשקפת מהמגדלים שבסופו של דבר הם עבריינים, ולהשאיר את הטיפול בידי המשטרה והרשויות המוסמכות".


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות