איתמר בן גביר

בן גביר ושבתאי לקראת שחרור של המחבל מאהר יונס: "כל מי שיעבור על החוק ייעצר ויטופל"

השר לבטחון לאומי ומפכ"ל המשטרה קיימו הערכת מצב לקראת שחרור של המחבל שהיה חלק מחוליית מחבלים שהורשעה ברצח אברהם ברומברג ז״ל


איתמר בן גביר
311

השר לבטחון לאומי איתמר בן גביר ומפכ"ל המשטרה רב ניצב יעקב שבתאי קיימו היום ישיבת הערכת מצב לקראת שחרור של המחבל מאהר יונס שהיה חלק מחוליית מחבלים שהורשעה ברצח החייל אברהם ברומברג ז״ל.

בישיבה השתתפו גם מפקד מחוז חוף ניצב יורם סופר, ראש אג"מ ניצב סיגל בר צבי ראש אח"מ ניצב יגאל בן שלום, מפקד משמר הגבול ניצב אמיר כהן ובעלי תפקידים נוספים במשטרת ישראל ובמשרד לבטחון לאומי.

בסיום הישיבה הנחה השר לביטחון לאומי, למנוע כל מעשה של אהדה או עידוד למעשה טרור, זאת במסגרת היערכות המשטרה לשחרורו הצפוי של המחבל מאהר יונס כבר בימים הקרובים.

השר לביטחון לאומי איתמר בן גביר: "האירוע הזה הוא מבחן הריבונות שלנו ואסור לנו בשום אופן לאפשר עבירות חמורות של עידוד ותמיכה בטרור בכל מקום במדינת ישראל. עיניהם של כל אזרחי ישראל נשואות לאירוע הזה וככל שנהיה חדים, תקיפים וברורים יותר, האמירה תהיה ברורה יותר, שמדינת ישראל וכוחות הביטחון לא יאפשרו אירועים כאלה תחת ריבונותינו. אני סומך עליכם שתעשו את הטוב ביותר וכולי תקווה שהאירוע יסתיים בהצלחה מלאה וללא תמיכה והסתה לטרור ובפעילות משותפת נביא תוצאות טובות למען מדינת ישראל והריבונות שלנו״.

מכפ"ל המשטרה רב ניצב קובי שבתאי: "משטרת ישראל תעשה הכל על פי הוראות החוק ולא תאפשר את הפרת החוק בזמן שחרור המחבל. מדובר בשחרור של מחבל וכל מי שיעבור על החוק ייעצר ויטופל על ידי משטרת ישראל. אנחנו ערוכים לקראת השחרור ובמקביל שוחחתי לפני מספר ימים עם קרוב משפחתו של אברהם ברומברג ז"ל והבטחתי לו כי משטרת ישראל לא תאפשר גילוי תמיכה או אהדה במחבל".


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות