מורן אטיאס | צילום: עוז קרמיקה שיווק

בהיקף השקעה של מיליוני שקלים: מורן אטיאס קוטפת קמפיין

השחקנית הבינלאומית תשמש פרזנטורית לענקית העיצוב "עוז קרמיקה", המפעילה 10 סניפים בפריסה ארצית. היקף ההשקעה הכולל בקמפיין דיגיטל וטלוויזיה עומד על כ-4 מיליון שקל


מורן אטיאס | צילום: עוז קרמיקה שיווק
445

השחקנית הבינלאומית מורן אטיאס, קוטפת קמפיין: תשמש פרזנטורית לרשת העיצוב המובילה "עוז קרמיקה", המפעילה 10 סניפים בפריסה ארצית, תחת בעלותם של אנשי העסקים שלומי עוז ואבי שטרית.

אטיאס, נבחרה ללוות את פעילות החברה בקמפיין כולל של טלוויזיה, שלטי חוצות , מודעות ודיגיטל אשר יעלה ב-24 בפברואר באמצעי מדיה שונים. ההסכם בין הצדדים נחתם למשך שנה שלמה.

עוז קרמיקה, הנה רשת עיצוב הבית, בקו חדשני בעולמות התוכן בהם היא פועלת – אריחי ריצוף, חיפויי קירות, חדרי אמבטיה ועוד. הרשת ממובילות הטרנדים בעיצוב, מייבאת ומשווקת עיצובים חדשניים בשיק אירופאי ממדינות רבות בעולם, כשהפוקוס הוא על יבוא מאיטליה. החברה, מפעילה 10 אולמות תצוגה בפריסה ארצית, המעוצבים בסטנדרטים בינלאומיים ומשתרעים על פני שטח של אלפי מ"ר.

עופר אביעוז, סמנכ"ל השיווק הפרסום בחברת עוז קרמיקה, מסר, "כחברה המכתיבה ומובילה טרנדים וחדשנות לייף סטייל בעולמות העיצוב, בדגש על עיצובים מאיטליה, בחרנו בשחקנית הבינלאומית מורן אטיאס, שתייצג אותנו. הבחירה בה היא נכונה וטבעית לנו מכל היבט אפשרי ועולה בקנה אחד עם הערכים המובילים של הרשת. מורן מזוהה עם איטליה, כמי שחיה שנים בארץ המגף וייצגה אותנו נאמנה עם קריירה מפוארת, לצד שיק וסטייל מתפרץ. נוסף לכך, עולמות הערכים שלה וקהלי היעד אליהם היא פונה בהתנהלותה הכוללת, תואמים לנו ככפפה ליד ואנו בטוחים כי היא תייצג אותנו נאמנה".

עוז קרמיקה, הנה רשת עיצוב הבית, ששמה דגש ופוקוס נרחב על עולמות הלייף סטייל והאופנה. הרשת מפעילה 10 סניפים בסטנדרטים בינלאומיים ובפריסה ארצית, כשהדובדבן הוא סניף קונספט בבני ברק, אשר הושק לאחרונה בהיקף השקעה של כ- 8 מיליון שקל ומציג השראות לעיצוב בסטנדרטיים שלא נראו כמותם בארץ. עוז קרמיקה, נמצאת בבעלות פרטית ומשותפת של אנשי העסקים שלומי עוז ואבי שטרית. היא החלה את דרכה בירושלים לפני 24 שנים ועם השנים התפתחה והפכה לשחקנית דומיננטית בעולמות עיצוב הבית. היא מציגה באולמות התצוגה טרנדים מובילים מעולם ומנעד מוצרים עצום החל מחדרי אמבטיה, אריחי ריצוף, חיפויי קירות ועוד.

מרכז המרלו"ג של החברה הממוקם במישור אדומים, מתפרש על פני 40 דונם ומאחסן כ-90% ממלאי הסניפים באספקה מיידית.

לעוז קרמיקה אולמות תצוגה בירושלים, בני ברק, ראשון לציון, צומת ביל"ו, פתח תקווה, מודיעין, אשקלון, באר שבע ומישור אדומים.


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות