צילום ארכיון | למצולם אין קשר לכתבה

רכב חולף פגע בזרועו של חייל שהילך לצד הכביש והוא יפוצה ביותר מ-400 אלף שקלים

כך נקבע בהסכם פשרה שהושג לאחרונה בין באת כוחו של החייל, עו"ד ליטל ביבר חייקין, לבין חברת הביטוח שביטחה את הרכב הפוגע בביטוח חובה


צילום ארכיון | למצולם אין קשר לכתבה
242

על פי התביעה, לפני כשלוש שנים, צעד החייל בשולי כביש צאלים, בסמוך לבאר שבע, בדרכו לבסיסו. רכב הסעות שירד לשולי הכביש, פגע בזרועו של חייל. נוסעות, שהיו ברכב הפוגע הזמינו אמבולנס, והחייל הובהל לבית החולים 'סורוקה'.
בסורוקה אבחנו הרופאים כי החייל סובל משבר באמה השמאלית, וידו הושמה בסד גבס.

לדברי עו"ד ביבר חייקין, במהלך האשפוז בביה"ח, עבר החייל ניתוח תחת הרדמה כללית, לצורך שחזור וקיבוע פנימי של השבר על ידי פלטה וברגים. הוא שוחרר לביתו לאחר שלושה ימים, כשידו מקובעת בסד גבס ומתלה, עם הפניה לטיפולי פיזיותרפיה ומרשם למשככי כאבים.

לבקשת עו"ד ביבר חייקין, מינה בית המשפט מומחה מטעמו, בתחום האורתופדי, אשר בדק את החייל. המומחה קבע כי בשל מגבלת התנועה ממנה סובל החייל מעת התאונה, ובשל הצלקת שמעטרת את ידו בשל הניתוח שעבר – נותרה לו נכות לצמיתות.

לדברי עו"ד ביבר חייקין, לפני התאונה, שירת החייל כמכונאי, תפקיד הכרוך במאמץ פיזי ושהיה בו כדי לפתוח בפניו אפשרויות תעסוקה בעתיד, אולם לאחר התאונה הוא נאלץ לעבור לתפקיד פקידותי.

לאחרונה, הושג הסכם פשרה בין הצדדים, לפיו חברת הביטוח שביטחה את הרכב הפוגע בביטוח חובה, תפצה את התובע בסכום של כ-407 אלף שקלים. בית משפט השלום בבת ים אישר את ההסכם ונתן לו תוקף של פסק דין.


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות