ראש העיר נשר רועי לוי וסגן ראש העיר ישי איבגי חונכים את המתחם

"אין כמותו באזור, לא בגודל ולא בהיצע המתקנים": נחנך פארק הספורטק בנשר

פותחים את הקיץ בנשר: לאחר 100 שנים, נחנך ספורטק ראשון וחדיש בעיר


ראש העיר נשר רועי לוי וסגן ראש העיר ישי איבגי חונכים את המתחם
505

נחנך פארק הספורטק החדש של נשר. הפארק שתוכנן ונבנה במשך שלוש שנים, נפתח באירוע ענק שכלל: יריד דוכנים, לוליינים, פודטראקים, מופע סקייטרים, מופע קרקס ענק, משחק כדורגל בין ותיקי הפועל תל חנן לבין ותיקי מכבי חיפה, ומשחק כדורסל- קטסל הפועל נשר. בסיום אירוע המשפחות החלה במקום מסיבת "פול מון" לבני ובנות הנוער של העיר.

מתחם ספורטק בנשר

הפארק החדש תוכנן בקפידה ומציע מגוון רחב של מתקני ספורט כגון: מגרש כדורגל, מגרשי סטריט-בול, מתחם נינג'ה, מתחם אופניים ומתחם סקייט, מתקני כושר, מתקני משחקים לקטנים ולגדולים, אומגה, אמפי ענק עם דשא ושולחנות ישיבה. את המתחם כולו מקיף מסלול ריצה באורך 400 מטר. בפרוייקט זה, שיתפה עיריית נשר את הקהילה- בנות ובני הנוער של העיר, צבעו בגרפיטי מקורי של האמן שמעון וונדה את מתחם הסקייט פארק.

רועי לוי ראש העיר נשר אמר לאתר חדשות חיפה והקריות כי "כל פתיחה של פארק חדש בעיר היא מרגשת, אבל הפתיחה הזו מרגשת במיוחד. מדובר בפארק שאין כמותו באזור, לא בגודל ולא בהיצע המתקנים. הפארק נבנה במיקום מרכזי בשכונת תל חנן הוותיקה בעיר, ולצידו תחנת מטרונית חדשה. הפארק תוכנן ונבנה בקפידה ובמחשבה רבה עבור כלל התושבים וכל שנדרש מכם, הוא לשמור עליו!"

ספורטק נשר, בר יהודה 56, פתוח בכל ימות השבוע החל מ 6:00 בבוקר ועד 23:00 בלילה.

מתחם ספורטק בנשר

מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות