קיריל קארטניק ויועז הנדל | צילומים: מטה אני חי פה, נחמיה גרשוני

השר לשעבר יועז הנדל חוזר לפוליטיקה? מביע תמיכה ברשימת "אני חי פה" למועצת העיר חיפה

שר התקשורת לשעבר, סא"ל (במיל') ד"ר יועז הנדל, מביע תמיכה ברשימת "אני חי פה" בראשות קיריל קארטניק למועצת העיר חיפה: "מאמין שרשימתו תוכל להוביל את השינוי שחיפה כל כך זקוקה לו בתעסוקה ודאגה לצעירים שיישארו ויפתחו את העיר". קארטניק: "מודה על הבעת האמון בי"


קיריל קארטניק ויועז הנדל | צילומים: מטה אני חי פה, נחמיה גרשוני
150

הבחירות לרשויות המקומיות: שר התקשורת לשעבר, סא"ל (במיל') יועז הנדל, הביע תמיכה ברשימת "אני חי פה", בראשות חבר מועצת העיר קיריל קארטניק. "אני מכיר את קיריל הודות לראשי המטות שלי עוד מתפקידי כשר תקשורת", מסר הנדל לכלי התקשורת והוסיף, "אני מאמין שרשימתו תוכל להוביל את השינוי שחיפה כל כך זקוקה לו בתעסוקה ודאגה לצעירים שיישארו ויפתחו את העיר".

עוד אמר הנדל, כי "בתקופה כזאת בפרט חשוב לחזק את הרשויות המקומיות ואת זה אפשר לעשות אך ורק בהצבעה לנציגים שהתגייסו לעזור למדינה, צעירים, אסרטיביים, אלו שרואים בחינוך לשירות צבאי משמעותי תרומה למדינה, רואים בעולים החדשים נכס לציונות המשרת את המדינה ומתנגדים לחוקי השתמטות וההקצנה. חיפה נחשבת בעיני רבים כבירת הצפון, קיריל בא לקדם את העיר ולעבוד למען תושביה הצעירים, למען חיפה ולמען חיזוק הימין הציוני, הליברלי במדינה".

קארטניק הודה להנדל על התמיכה: "אני מודה לשר התקשורת לשעבר, סא"ל במיל', יועז הנדל על הבעת האמון בי והתמיכה ברשימת "אני חי פה" למועצה".

קארטניק הוסיף: "בזכות המהפכה שהנדל הוביל בתקשורת וקידום הסיבים האופטיים, נפתח את התשתיות שיעניקו תעסוקה לצעירים וישאירו את הצעירים בחיפה. ככל שנהיה חזקים במועצה נוכל לפתח את העיר. יועז הנדל הוא הקול השפוי של הימין הליברלי שחסר היום כל כך בניהול המדינה. דיברנו על התקופה, עד כמה חשובה ההתגייסות למען המדינה, על חיפה ותושביה הייחודיים, סמל לציונות ותרומה למדינה. העיר הלכה ונחלשה בניהול כושל בשנים האחרונות. הגיע הזמן שניקח אחריות ונתגייס להוביל את השינוי הדרוש בעיר ובמדינה".


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות