חניית נכים | ארכיון

הפתרון של עובדי עיריית ראשון לציון למצוקת החנייה בעיר: "קימבנו" לעצמם חניות נכים ליד הבית

תופעה חמורה נחשפה בעיריית ראשון לציון, כאשר עובדי עירייה ניצלו קשרים כדי לסדר לעצמם חניית נכים מול הבית כדי לפתור את מצוקת החנייה בעיר. על פי דיווח של אבי איצקוביץ' במיינט, מחזיק תיק התחבורה בעירייה, איציק אבשלומוב, חשף את התופעה – דבר שהוביל למכתב חריף המגנה זאת מכל וכל ממנכ"ל העירייה הנכנס, דורון מילברג. כנראה […]


חניית נכים | ארכיון
261

תופעה חמורה נחשפה בעיריית ראשון לציון, כאשר עובדי עירייה ניצלו קשרים כדי לסדר לעצמם חניית נכים מול הבית כדי לפתור את מצוקת החנייה בעיר.

על פי דיווח של אבי איצקוביץ' במיינט, מחזיק תיק התחבורה בעירייה, איציק אבשלומוב, חשף את התופעה – דבר שהוביל למכתב חריף המגנה זאת מכל וכל ממנכ"ל העירייה הנכנס, דורון מילברג.

כנראה שבראשון לציון כבר הכירו את התופעה שגדלה בשנים האחרונות עם אישורי חניות נכים ללא הליך תקין וללא אישור. באייס דווח כי בעירייה הכירו את הבעיה כאשר דו"ח מבקר העירייה האחרון הצביע על כך שבעקבות מצוקת החנייה, תושבים רבים מסדרים לעצמם חניות נכים, על אף שאינם זכאים לכך. אבשלומוב מנסה להילחם בתופעה, וביטל היתרים לחניות רבות שלכאורה היו אמורות לשמש נכים, אך התופעה עדיין גדלה למרות זאת.

עיריית ראשון לציון | צילום: אורי ויקיפדיה

אולם הפעם מי שפעלו כך הם עובדי העירייה עצמם שניצלו את קשריהם כדי לסדר לעצמם תמרור חניית נכה ליד הבית, ובעצם להשיג לעצמם חנייה פרטית בלי אישור ובלי שום הליך תקין.

מנכ"ל העירייה הוציא מכתב נגד העובדים שלקחו לעצמם את הסמכות לידיים והציבו תמרור שכזה ללא הליך תקין: "אני מגנה תופעה זו ביתר שאת ומוצא אותה חמורה ופסולה", כתב מילברג והוסיף: " עובדים שימצאו כמי שהציבו תמרור חניית נכים ללא שעברו הליך תקן ייענשו בחומרה".

ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך | צילום: מתוך הפייסבוק

מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

  • בן רומן |
  • 12/05/2024
עצמאות בצלחת
נגישות