צילום ארכיון

נתפס פירומן שהצית מיכלי גזם ברחבי קרית אונו

פירומן שהצית מיכלי גזם בקריית אונו נתפס על ידי מארב משולב של השיטור העירוני ומשטרת ישראל בימים האחרונים הוצתו מדי ערב מיכלי גזם וקרטונים באזור רחוב צה"ל בקריית אונו. כוחות גדולים של כיבוי אש, משטרה ועירייה היו נזעקים בכל פעם על מנת לטפל באירוע. בפעם האחרונה, האש התפשטה וכמעט אחזה בעץ ובעמוד חשמל. שוטרי תחנת […]


צילום ארכיון
297

פירומן שהצית מיכלי גזם בקריית אונו נתפס על ידי מארב משולב של השיטור העירוני ומשטרת ישראל

בימים האחרונים הוצתו מדי ערב מיכלי גזם וקרטונים באזור רחוב צה"ל בקריית אונו. כוחות גדולים של כיבוי אש, משטרה ועירייה היו נזעקים בכל פעם על מנת לטפל באירוע. בפעם האחרונה, האש התפשטה וכמעט אחזה בעץ ובעמוד חשמל. שוטרי תחנת משטרת מסובים בפיקודו של סנ"צ ניסים אוחיון, מפקד התחנה, יחד עם הסיור העירוני ארבו בימים האחרונים למצית שמסכן את חיי התושבים בעיר שלנו ואמש בשעות הערב תפסו אותו "על חם". כוח שמנה שני שוטרים וסייר של השיטור העירוני בקריית אונו בפיקודו של שי בן נמר מפקד השיטור העירוני שלנו, ארבו למצית בלבוש אזרחי, וסיירו בניידת סמויה, וכשזה הצית את האש במיכל הגזם עצרו אותו וכיבו את האש. המצית, תושב האזור, שנהג להגיע לקריית אונו ערב ערב נעצר מיידית והועבר לחקירה.

ישראל גל, ראש העיר קריית אונו מסר: "אני מבקש להודות למפקד תחנת מסובים סנ"צ ניסים אוחיון, לקציני ושוטרי התחנה ובמיוחד לצוות שביצע את המארב ותפס את הפירומן: רס"ר אולג ליפשיץ, רס"מ אור נחום והסייר העירוני אמיר ג'קמן וכן לשי בן נמר, מפקד השיטור העירוני שהוביל את המבצע. כל הכבוד"!


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות