אילוסטרציה/ארכיון

גבר ואישה נפצעו בפיצוץ מטען חבלה ברכב ביפו

תושב יפו בן 40 נפצע הבוקר (רביעי) ופונה לבית החולים במצב בינוני, לאחר פיצוץ של מטען חבלה שהוצמד לרכבו. הבוקר הוא הגיע, מלווה בבת זוגו, לרכבו שחנה ברחוב יפת בעירו. במעריב דווח כי בהגיעם לרכב אירע פיצוץ עז ממטען חבלה, כאמור, שככל הנראה הוצמד לרכב. כתוצאה מהפיצוץ נפגע הקורבן ונפצע באורח בינוני בגפיו. בת זוגו, […]


אילוסטרציה/ארכיון
178

תושב יפו בן 40 נפצע הבוקר (רביעי) ופונה לבית החולים במצב בינוני, לאחר פיצוץ של מטען חבלה שהוצמד לרכבו. הבוקר הוא הגיע, מלווה בבת זוגו, לרכבו שחנה ברחוב יפת בעירו. במעריב דווח כי בהגיעם לרכב אירע פיצוץ עז ממטען חבלה, כאמור, שככל הנראה הוצמד לרכב. כתוצאה מהפיצוץ נפגע הקורבן ונפצע באורח בינוני בגפיו. בת זוגו, בת 42, נפצעה באורח קל. צוות מד"א שהוזעק למקום פינה את השניים לבית החולים "וולפסון" בחולון.

כוחות משטרה ממרחב יפתח הגיעו לזירה, פתחו בחקירה, במקביל לסריקות נרחבות בניסיון להתחקות אחר החשודים. חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי של המשטרה סורקים את הרכב במטרה לבחון את סוג המטען וגודלו.

למשטרה ידוע כי הגבר נמצא בסכסוכים פתוחים, אולם לא נמנה עם הדמויות המוכרות ביותר למשטרה. הרקע לאירוע, כאמור, פלילי, הנסיבות נחקרות.


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות