איתי לוי | צילום: עופר חגיוב

זה הסכום שאיתי לוי יקבל ממותג האופנה לי קופר

הזמר איתי לוי ומותג האופנה  לי קופר חתמו אמש על הסכם במסגרתו ממשיכים יחד לעונה חמישית ולוי ימשיך להיות הפרנזטור של המותג לשנת 2022-2023. במסגרת זו שכרו של  הזמר  מוערך ב כ  700 אלף ₪ לשנה. החוזה החדש כולל שתי עונות (קיץ וחורף) וקפסולת בגדים שתעוצב על ידי לוי בשיתוף מעצבי הבית של לי קופר.  […]


איתי לוי | צילום: עופר חגיוב
258

הזמר איתי לוי ומותג האופנה  לי קופר חתמו אמש על הסכם במסגרתו ממשיכים יחד לעונה חמישית ולוי ימשיך להיות הפרנזטור של המותג לשנת 2022-2023. במסגרת זו שכרו של  הזמר  מוערך ב כ  700 אלף ₪ לשנה. החוזה החדש כולל שתי עונות (קיץ וחורף) וקפסולת בגדים שתעוצב על ידי לוי בשיתוף מעצבי הבית של לי קופר. 

מסע הפרסום הראשון  בכיכובו של איתי לוי יעלה במהלך חודש מרץ 2022, בתקציב של כ 3 מיליון ₪, באמצעות משרד הפרסום "לעומק התודעה", לרגל השקת קולקציית אביב קיץ 2022. קמפיין הקיץ כולל פריסה רחבה במדיות מובילות,  בין הייתר פרסום בנכסים הדיגיטלים שברשות  איתי לוי, שלטי חוצות, טלוויזיה, פרסום בנקודות המכירה, פעילות רחבה ביחסי ציבור וברשתות החברתיות. 

דן איתמר סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של קבוצת בריל  מסר : "זו כבר שנה חמישית שאנו מביעים אמון מחודש באמן איתי לוי ואנו גאים ושמחים על החיבור אתו. איתי אדם  וזמר אדיר והפך להיות חלק בלתי נפרד ממשפחת לי קופר. שיריו של איתי מתנגנים בכל בית בישראל והוא ביסס את מעמדו בצמרת המוסיקה ואומניות הבמה בישראל ולמעשה מהווה קונצזוס ישראלי. ב- 3 השנים האחרונות לי קופר זכתה בפרס "מותג השנה "  ברציפות ,ולאיתי זכויות רבות בו. עוד מסר איתמר: נוצרה הלימה בין הערכים שמקדם איתי לוי לבין הערכים המסחריים והמקצועיים שמבקשת לקדם החברה כגון: מצוינות, חריצות, התמדה, התחשבות בזולת ותרומה לקהילה לצד שאפתנות, יצירתיות וחשיבה מתמדת להתפתחות ופריצת דרך".

מרות הפקות ומוסיקה נמסר: "איתי גאה להמשיך לשמש כפרזנטור של חברת לי קופר והוא  רואה את לי קופר כבית של עשייה והתפתחות , הוא שמח ונרגש על הבעת האמון המחודשת בו והוא כבר מצפה להתחיל לעבוד על הקמפיין".

Lee cooper הינו מותג  אופנה בריטי, נחשב לחברת הג'ינסים האירופאית המובילה בעולם. קבוצת בריל הינה בעלת הזיכיון  בישראל של המותג ומפעילה בארץ סה"כ 60 סניפים שמתוכם 40 סניפי לי קופר  בוגרים ועוד 20 סניפי לי קופר קידס.


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות