סופרמרקט | ארכיון

מעדה מחוט שהונח על הרצפה בסופרמרקט – ותובעת 2 מיליון שקל

אשה מעדה מחוט שהיה זרוק במחסן ותובעת פיצוי על נזקים שנגרמו לה שמוערכים על ידי בא כוחה, עו"ד ליאור לויט, בכשני מיליון שקלים לפני כשנתיים. א' הגיעה ליום עבודה שגרתי בסופרמרקט בו הועסקה וכשביקשה להתפנות בשירותים, עברה דרך המחסן ומעדה מחוט שהיה מונח על הרצפה. בתביעה שהגישה באמצעות עו"ד ליאור לויט טוענת העובדת כי הרשת […]


סופרמרקט | ארכיון
283

אשה מעדה מחוט שהיה זרוק במחסן ותובעת פיצוי על נזקים שנגרמו לה שמוערכים על ידי בא כוחה, עו"ד ליאור לויט, בכשני מיליון שקלים

לפני כשנתיים. א' הגיעה ליום עבודה שגרתי בסופרמרקט בו הועסקה וכשביקשה להתפנות בשירותים, עברה דרך המחסן ומעדה מחוט שהיה מונח על הרצפה.

בתביעה שהגישה באמצעות עו"ד ליאור לויט טוענת העובדת כי הרשת התרשלה, נגרם לה נזק ממפגע שאינו בטיחותי והותירה את רצפת המחסן בסניף המיועדת להליכה ומעבר שהוא עם חוט שחור זרוק על רצפה המהווה מכשול ממשי ומסוכן ביותר למעבר עובדי הסניף ומבקרי הסניף בכלל".

על פי כתב התביעה, העובדת פונתה לבית החולים מהסניף במונית שם אובחן כי היא סובלת מפריקה של המרפק. לאחר מספר בדיקות נוספות היא אובחנה כסובלת מתסמונת התעלה הקרפלית. עוד טוענת התובעת כי נגרמו ויגרמו לה הפסדי שכר ניכרים. "לפיכך היא זכאית לפיצוי בגובה הפסדי שכרה לעבר ואובדן כושר השתכרותה לעתיד", כך ע"פ כתב התביעה.

עוד ציינה התובעת כי נגרמו לה נזקים, עם הוצאות בגין השתתפות בביקורי רופאים, טיפולים, בדיקות והוצאות הנסיעה אליהם. כמו כן, הוצאות רכישת תרופות נוגדי כאב ומוצרים אורתופדיים. כמו כן, לטענת התובעת, היא זקוקה לפיצוי בגובה הוצאותיה הרפואיות ,ככל שאלה אינן כלולות "בסל הבריאות" בהתאם לחוק בריאות ממלכתי.

בא כוחה של התובעת, עו"ד ליאור לויט, מעריך כי גובה הפיצוי שמגיע למרשתו יגיע לכשני מיליון שקלים. טרם הוגש כתב הגנה.

עו"ד ליאור לויט, המתמחה בדיני נזיקין, מסר: "לאחרונה חלה עליה ניכרת ומצערת של פגיעות עובדים במסגרת עבודתם בעיקר בתחום הבניה והתעשיה הכבדה. אנו עדים לנפילות רבות מגובה, פיגומים לקויים ורמת בטיחות נמוכה בעבודה הנובעת מהיעדר הדרכה והכשרת עובדים וכן סטיה בהוראות הבטיחות".

עו"ד ליאור לויט

"הפגיעות נעשות מרובות וקשות יותר. כל פגיעה מזכה את העובדים הנפגעים במגוון זכויות לפיצוי כספי שעשוי להיות משמעותי וממושך. קיימים מס נתיבי תביעה ומימוש זכויות כספיות לעובד הנפגע".

"מימוש זכויותיו רבות ומגוונות באמצעות המוסד לביטוח לאומי, דמי פגיעה, מענקים, קצבאות נכות חודשיות לכל החיים, מימון לשיקום, לימודים והכשרות, פטורים והנחות בהוצאות מחיה רבות ועוד, במקביל תביעה כנגד הביטוח של המעביד ומקום העבודה שם זכאים העובדים לפיצוי משמעותי עד מאות אלפי שח ולעיתים מס מיליוני ש"ח – חד פעמי".

"תביעות כנגד קרנות הפנסיה וקבלת קצבת נכות בשיעור אלפי שח בחודש לכל החיים מימוש זכויות של פוליסות פרטיות, תאונות אישיות, פיצוי בגין שברים, אישפוזים, אובדן כושר עבודה ועוד, לשם מימוש כל מגוון הזכויות הנ"ל ומיקסום הזכויות והפיצויים הכספיים מומלץ ואף קריטי להתייעץ ולהתלוות כבר בתחילת הדרך ולאורך כל הדרך בעורך דין המומחה ספציפית בנזיקין בתחום הפגיעות בעבודה ובתאונות בכלל".


מה הלוז גם באינסטגרם, בפייסבוק ובטוויטר

עוד בחדשות מה הלוז

נגישות